Холандия обърна Англия на „Уембли”

Джейми Варди отново вкара

Англия допусна обрат в домакинството си на Холандия на „Уембли”. Джейми Варди откри резултата за домакините през първата част, вкарвайки втория си гол в рамките на пет дни за „трите лъва”, след като се разписа и при победата над Германия с 3:2 в петък.

В началото на втората бе отсъдена дузпа за гостите за игра с ръка на Дани Роуз. Винсент Янсен не остави никакви шансове на Фрейзър Форстър и изравни резултата с дебютния си гол в третия мач за националния отбор.

Холандия стигна до пълния обрат 10 минути преди края, когато голмайсторът Янсен спечели една топка в наказателното поле, пусна я успоредно на голлинията, където резервата Лусиано Нарсинг я заби за крайното 2:1.

В друга по-интересна контрола, играна тази вечер, Германия смаза Италия с 4:1. Тони Кроос, Марио Гьотце, Йонас Хектор и Месут Йозил (дузпа) се разписаха за Бундестима. Почетното попадение за „адзурите” бе дело на Стефан Ел Шаарауи.