ЦСКА-София отново се скъса да вкарва, този път жертвата отнесе шестица

Каранга отново беше сред голмайсторите в головото шоу

ЦСКА-София разгроми Витоша Бистрица с 6:1 на "Армията" в среща от 6-ия кръг на Първа лига.

Без да оставят никакви шансове на съперника си, "армейците" записаха четвърта поредна победа в шампионата. Още в 5-ата минута Божидар Чорбаджийски откри резултата с глава, в 13-ата Фернандо Каранга отбеляза дежурния си гол за 2:0, а после Чорбаджийски повтори изпълнението си и отново с глава направи 3:0.

В 54-ата минута точен беше Тиаго Родригес за 4:0, а Григор Долапчиев се отчете с почетното попадение за гостите след грешка на Бодуров.

Към края Рубен Пинто и Кевин Кубемба вкараха последните два гола в мача и оформиха изразителния успех.

С него ЦСКА излезе на второ място с 13 т., една по-малко от лидера Черно море. Витоша продължава да има само една точка.