Байерн вкара четири на Интер за едно полувреме (видео)

Байерн Мюнхен смачка Интер с 4:1 във втория си мач от турнира International Champions Cup (ICC). След загубата от Милан с дузпи, Карло Анчелоти стегна състава и си го върна на другия гранд от Милано.

И четирите гола за Байерн паднаха още през първата част. Джулиан Грийн даде началото на разгрома в седмата минута. В 13-ата Франк Рибери направи 2:0.

Тогава отново дойде време за Грийн. Защитата на „нерадзурите” изглеждаше ужасно и тимът на Карло Анчелоти се възползва максимално.

Джулиан Грийн наниза още два гола в рамките на пет минути. Първо – завърши уверено добра контра в 30-ата, а пет по-късно засече перфектно центриране на Рафиня и на гола мрежа направи резултата 4:0.

Утешителният гол за Интер падна в последните секунди, след като Мауро Икарди бе оставен да се измъкне сам срещу Старке.

За Интер това е второ поредно поражение на ICC след загубата с 1:3 от ПСЖ. „Нерадзурите” ще продължат с контролите на 5 август, когато срещат Тотнъм, а на 10-и ще играят с Борусия Мьонхенгладбах. На 13-и пък е последният им двубой от ICC, когато срещат Селтик.

Байерн ще приключи участието си на турнира на 4-и в дерби с Реал Мадрид. На 14-и баварците дават началото на новия сезон в мач срещу Борусия Дортмунд за Суперкупата на Германия.