Ювентус разби сърцето на Торино в 93-ата минута

Андреа Пирло вкара в последната секунда и донесе победата на Юве.

Ювентус влезе в ролята на тореадор и ликвидира "биковете" - градския съперник Торино, в горещо дерби от Серия "А". Андреа Пирло вкара за 2:1 пет секунди преди края на последната трета минута от добавеното време и разби сърцата на гостите.

Торино игра чудесно и трябваше дори да победи, но изпусна шансовете си. Ювентус остана с 10 души 13 минути преди края, когато за два жълти картона напусна Щефан Лихщайнер.

Артуро Видал изведе напред Юве от традиционната дузпа, преди Бруно Перес да изравни. За да дойде шутът на Пирло от 25 метра в последната секунда, уцелил ъгъла на вратата.

Ивайло Чочев не влезе в игра, а Палермо победи у дома Парма с 2:1.

Мати Фернандес направи хеттрик при успеха на Фиорентина с 4:0 на терена на Каляри. С два гола на Жереми Менес Милан спечели у дома с 2:0 срещу Удинезе.

Другите резултати: Чезена - Дженоа 0:3, Емполи - Аталанта 0:0.