Байерн победи Щутгарт след уникален гол

Байерн вече е недостижим, а е едва средата на сезона.

Байерн Мюнхен изтръгна трудна победа с 2:1 над Щутгарт като гост в двубой от Бундеслигата. Баварците направиха обрат, след като четвърт час преди края губеха с 0:1.

Клаудио Писаро изрвани с глава в 76-та минута, след като в 29-та Ведад Ибишевич бе извел домакините напред.

В третата минута на добавеното време Рафиня центрира и Тиаго Алкантара със странична ножица изпрати топката във вратата на Свен Улрайх, който преди това бе направил блестящи спасявания.

Едва в средата на сезона Байерн вече е недостижим, като има аванс от 13 точки пред втория Леверкузен и 17 пред Дортмунд и Гладбах.

rtal.bg/news.php?news=469681
ившият халф на Барселона Тиаго Алкантара не просто донесе победата на Байерн (Мюнхен) с 2:1 срещу Щутгарт като гост в третата минута на добавеното време тази вечер, но го стори с феноменален гол. Баварците направиха впечатляващ обрат, след като четвърт час преди края губеха с 0:1 в резултата, преди ветеранът Клаудио Писаро да изрвани с глава в 76-ата минута (в 29-ата Ведад Ибишевич бе извел домакините напред). Течеше 93-ата минута, когато Рафиня центрира и Тиаго с фантастична странична ножица изпрати топката във вратата на Свен Улрайх, който преди това бе направил блестящи спасявания. Насладете се на красивото и ценно попадение на Тиаго Алкантара, първо за него в германската Бундеслига.