Първият гол на Бербатов в Индия си заслужаваше чакането (видео) | sportcafe.bg

Първият гол на Бербатов в Индия си заслужаваше чакането (видео)

08.02.2018, 18:28 (обновена 09.02.2018, 16:40)

Димитър Бербатов вкара първото си попадение за Керала Бластърс.

В днешния мач на отбора му от индийското първенство срещу Атлетико де Колката българинът отбеляза с много добър удар от въздуха извън наказателното поле в началото на второто полувреме, с което резултатът стана 2:1 за Керала.

Това беше завръщането на Бербо в титулярния състав след възстановяване от контузия, която получи преди няколко седмици.

15 минути преди края домакините изравниха и срещата завърши 2:2, а Бербатов беше заменен в 80-ата минута от треньора си Дейвид Джеймс.

Oще: атлетико де колката  берба  бербо  видео  воле  гол  дейвид джеймс  димитър бербатов  индия  керала  керала бластърс  контузия  от въздуха  чакане

Регистриран на: 03.02.2011, 17:46