Ювентус - 34 победи, 2 ремита и 2 загуби за година

Тевес отново огорчи Милан.
Страхотна хореография покри трибуните на "Сан Сиро" преди мача.

Ювентус продължи уникална серия като разплака любим съперник - Милан насред "Сан Сиро". Карлос Тевес се оказа екзекутор в 71-вата минута, а след гола налапа биберон - марково празнуване на попадение от аржентинеца.

Тевес наниза и във вратата на Милан миналия сезон, когато Юве пак спечели на неговия стадион с 2:0.

Успехът е четвърти поред в сблъсъка на гиганти в Италия за Старата госпожа, а серията за последните 12 месеца е направо смайваща. От 22 септември 2013-а Ювентус е спечелил 34 шампионатни мача, завършил е наравно 2 и е загубил 2!

Победата бе сладка и за Масимилиона Алегри, наставникът на Ювентус, който през януари бе уволнен от Милан.