Кийн с първи гол за Ювентус при успех за Купата | sportcafe.bg

Кийн с първи гол за Ювентус при успех за Купата

12.01.2019, 23:31 (обновена 12.01.2019, 23:39)
Мойзе Кийн

18-годишният Мойзе Кийн отбеляза втория гол в кариерата си в Ювентус

Мойзе Кийн отбеляза първия си гол за сезона при победата на Ювентус с 2:0 над Болоня на осминафиналите за Купата на Италия.

Федерико Бернардески откри резултата за гостите още в деветата минута, възползвайки се от грешка в отбраната на Болноя, след като вратарят и бранител се сблъскаха при опит да играят с една дълго изритана топка.

Ювентус удари рано и през второто полувреме. В началото на втората част Кийн оформи крайното 2:0, след като успя да реагира бързо след блокиран удар на Дъглас Коща и отблизо не сбърка.

Малко след гола си Кийн бе заменен от Кристиано Роналдо, който бе получил почивка. В последния четвърт час в игра влезе и Пауло Дибала, но резултатът остана непроменен.

Oще: 2018/19  болоня  купа на италия  мойзе кийн  осминафинали  четвъртфинали  ювентус