Англия отново покори Берлин, Джейми Варди с дебютен гол

Джейми Варди отбеляза дебютното си попадение за Англия, вкарвайки за 2:2
Тони Кроос направи откри резултата в края на първата част
Марио Гомес удвои преднината на домакините с глава малко след почивката
Хари Кейн намали
След като Варди изравни с дебютния си гол, Ерик Дайър също вкара първото си попадение за „трите лъва”, отбелязвайки в добавеното време и донасяйки пълния успех за Англия

Англия победи Германия в контрола, играна в Берлин, след обрат от 0:2 до 3:2. Така Бундестима остава без победа над „трите лъва” на берлинска земя в шестия официален мач, игран в града – 4 победи за Англия, две равенства и 0 успеха за германците.

Всъщност, домакините поведоха в края на първата част с удар отдалече на Тони Кроос, с който Джак Бътланд не се справи добре.

Малко след почивката Марио Гомес бе оставен да скочи най-високо в наказателното поле и с глава засече центриране за 2:0 на влезлия принудително Фрейзър Форстър след травма на Бътланд.

61 минута – Хари Кейн със страхотен удар намали след неразбирателство в отбраната на германците.

14 по-късно фамозен удар с пета на Джейми Варди направи резултата 2:2, а това бе дебютното попадение за нападателя на Лестър с фланелката на Англия – само четири минути след като се бе появил на терена за едва втория си мач за националния.

В добавеното време още един дебютен гол донесе пълния успех за англичаните. Джордан Хендерсън центрира от корнер, Ерик Дайър връхлетя върху топката и с глава донесе победата – 3:2 за Англия.

На 29-и (вторник) Германия посреща Италия в нова контрола, а Англия ще е домакин на Холандия.