Магьосникът Ван Перси все още го може (видео)

Въпреки че през лятото ще навърши 35 години, Робин ван Перси показа, че все още не е загубил магическото си голово докосване.

През януари холандският нападател се завърна във Фейенорд, откъдето тръгна за големия футбол, а в четвъртък вечер отбеляза и дебютното си попадение, след като отново облече червено-белия екип.

Ван Перси вкара последното попадение за класическия успех с 3:0 над Грьонинген само две минути след като се появи в игра. Това бе четвъртият му мач за Фейенорд след завръщането му, като във всички от тях влезе като резерва.

Фейенорд заема временно четвъртото място в класирането на Ередивизии. След 22 изиграни кръга тимът, ръководен от Джовани ван Бронкхорст, има актив от 39 точки, на седем зад третия АЗ и на цели 19 от лидера ПСВ.

Гола на Ван Перси може да видите във видеото горе.