ЦСКА победи "тигрите"

ЦСКА победи "тигрите" Снимка: Sportni.bg

ЦСКА победи с 2:1 третодивизионния Витоша (Бистрица) в закрита контрола на базата на "червените" в Панчарево.

"Армейците" откриха резултата чрез Християн Кировски, който се разписа в 21-та минута след пас на Чочев. В 53-та минута Витоша изравни след гол от дузпа на Николай Божов, който бе фаулиран от Валентин Илиев и сам вкара отсъдения 11-метров наказателен удар.

В 83-та минута юношата на червените Григор Долапчиев вкара втория и победен гол за ЦСКА след уникално изпълнение. Нападателят получи пас от друг юноша - Васил Попов, в малкото наказателно поле, овладя топката и със задна ножица я заби в мрежата на Витоша.

Стойчо Младенов заложи на почти всичките си титуляри, а сред тях място намери и намиращият се на проби Омар Косоко. Проверката се игра в три полувремена по 30 минути.

ЦСКА - ВИТОША 2:1

1:0 Кировски 21