Нова грешна стъпка на Лудогорец в първенството

Все по-голяма става вероятността Антони Здравков да бъде уволнен. Снимка: ludogorets.com
Все по-голяма става вероятността Антони Здравков да бъде уволнен.

Шампионът Лудогорец записа второ поредно равенство след подновяването на първенство в Първа лига. През уикенда разградчани направиха реми с опашкаря Верея като гости, а днес стигнаха само до 1:1 у дома с Ботев Пд.

Така все по-голяма става вероятността Антони Здравков да бъде уволнен заради незадовилителните резултати на лидера в елита.

Иначе и двете попадения паднаха след почивката. Джоди Лукоки беше точен в 47-рата минута, а Антонио Вутов в 68-ата минута изравни и до края нов гол не падна, въпреки че "орлите" имаха доста шансове.

В последните секунди голмайсторът Вутов остави "канарите" с човек по-малко заради червен картон, но все пак пловдивчани си тръгнаха с престижна точка.