Левски прекъсна серията от загуби | sportcafe.bg

Левски прекъсна серията от загуби

21.05.2017, 20:18 (обновена 21.05.2017, 20:50)
45

В 74 мин. Краев изпревари своя персонален пазач след центриране от корнер и засече центрирането, Антонов отново спаси, но връхлитащия Краев при добавката бе точен.

Отборът на Левски прекъсна серията си от две поредни загуби, като „сините“ спечелиха с 1:0 гостуването си на Дунав (Русе) в мач от осмия кръг на първата шестица.

Успехът донесе Божидар Краев, който се разписа в 74-ата минута.

Домакините изпуснаха от Русе изпуснаха две добри положения в първите минути, а след близо 30 мин. игра Бабатунде Адениджи не успя да вкара, останал очи в очи с вратаря Антонов.

През второто полувреме гостите оказаха натиск, а в 74 мин. Краев изпревари своя персонален пазач след центриране от корнер и засече центрирането, Антонов отново спаси, но връхлитащия Краев при добавката бе точен.

Oще: бабатунде адениджи  божидар краев  гол  драконите  дунав русе  загуби  левски  победи  първа професионална лига  първа шестица  сините