Левски - Лудогорец в 3-ия кръг, ЦСКА - Левски - в 10-ия | sportcafe.bg
Sportcafe logo

Левски - Лудогорец в 3-ия кръг, ЦСКА - Левски - в 10-ия

Sportcafe
08.07.2016, 16:55 (обновена 08.07.2016, 16:59)
Сектор Б

Снимка: © Sportal.bg

Феновете на ЦСКА и Левски отново ще гледат вечно дерби.

Новото първенство в Първа професиоанална лига започва със софийско и пловдивско дерби още в първия кръг. Локомотив е домакин на Ботев на "Лаута", а ЦСКА приема Славия. Шампионът Лудогорец пък ще пътува до Стара Загора за сблъсък с Берое.

В третия кръг ще видим вицешампиона Левски срещу първенеца Лудогорец на "Герена".

Дербито ЦСКА - Левски е в десетия кръг, а символичен домакин са "армейците".

Ето и програмата:

I кръг

30 юли 2016, събота:

ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)

Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бургас

Дунав (Русе) - Верея (Стара Загора)

ЦСКА (София) - Славия (София)

Берое (Стара Загора) - Лудогорец (Разград)

Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Левски (София) - Монтана

II кръг

Черно море (Варна) - Монтана

Локомотив (Пловдив) - Левски (София)

Лудогорец (Разград) - Ботев (Пловдив)

Славия (София) - Берое (Стара Загора)

Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)

Нефтохимик Бургас - Дунав (Русе)

ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)

III кръг

Локомотив (Горна Оряховица) - Черно море (Варна)

Дунав (Русе) - ОФК Пирин (Благоевград)

ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас

Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Левски (София) - Лудогорец (Разград)

Монтана - Локомотив (Пловдив)

IV кръг

Черно море (Варна) - Локомотив (Пловдив)

Лудогорец (Разград) - Монтана

Славия (София) - Левски (София)

Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

Нефтохимик Бургас - Берое (Стара Загора)

ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)

Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе)

V кръг

Дунав (Русе) - Черно море (Варна)

ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица)

Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)

Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас

Левски (София) - Верея (Стара Загора)

Монтана - Славия (София)

Локомотив (Пловдив) - Лудогорец (Разград)

VI кръг

Черно море (Варна) - Лудогорец (Разград)

Славия (София) - Локомотив (Пловдив)

Верея (Стара Загора) - Монтана

Нефтохимик Бургас - Левски (София)

ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Локомотив (Горна Оряховица) - Берое (Стара Загора)

Дунав (Русе) - ЦСКА (София)

VII кръг

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)

Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)

Ботев (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)

Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)

Монтана - Нефтохимик Бургас

Локомотив (Пловдив) - Верея (Стара Загора)

Лудогорец (Разград) - Славия (София)

VIII кръг

Черно море (Варна) - Славия (София)

Верея (Стара Загора) - Лудогорец (Разград)

Нефтохимик Бургас - Локомотив (Пд)

ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана

Локомотив (Горна Оряховица) - Левски

Дунав - Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)

IX кръг

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)

Левски (София) - Дунав (Русе)

Монтана - Локомотив (Горна Оряховица)

Локомотив (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)

Лудогорец (Разград) - Нефтохимик Бургас

Славия - Верея (Стара Загора)

X кръг

Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)

Нефтохимик Бургас - Славия (София)

ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец (Разград)

Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Пловдив)

Дунав - Монтана

ЦСКА (София) - Левски (София)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)

XI кръг

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)

Левски (София) - Берое (Стара Загора)

Монтана - ЦСКА (София)

Локомотив (Пловдив) - Дунав (Русе)

Лудогорец (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)

Славия (София) - ОФК Пирин (Благоевград)

Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас

XII кръг

Черно море (Варна) - Нефтохимик Бургас

ОФК Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)

Локомотив (Горна Оряховица) - Славия (София)

Дунав (Русе) - Лудогорец (Разград)

ЦСКА (София) - Локомотив (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - Монтана

Ботев (Пловдив) - Левски (София)

XIII кръг

Левски (София) - Черно море (Варна)

Монтана - Ботев (Пловдив)

Локомотив (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

Лудогорец (Разград) - ЦСКА (София)

Славия (София) - Дунав (Русе)

Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)

Нефтохимик Бургас - ОФК Пирин (Благоевград)

Oще: левски  лудогорец  първа лига  цска 


Още от БГ футбол

Webcafe.bg предупреждава, че администраторите на сайта трият коментари, които съдържат нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница.


Видео