Невиждан срам за "сините" и Митов: 5 извода от Левски - ЦСКА-София 0:3 | sportcafe.bg

Невиждан срам за "сините" и Митов: 5 извода от Левски - ЦСКА-София 0:3

Милен Стаменов
29.04.2017, 21:02 (обновена 03.05.2017, 16:49)

1 от 5 снимки Назад Напред

Левски - ЦСКА-София 0:3

1.Представянето на Левски беше позор

След 66 секунди игра ЦСКА вкара първия си гол, дошъл заради серия от безобразни грешки на поне петима от футболистите в синьо. Когато в мач с подобен залог пуснеш такъв гол след малко повече от минута игра, и когато шансовете ти да измъкнеш каквото и да е приключат още в 6-ата минута, значи си загубил още преди да излезеш на терена.

Срам за целия клуб е начинът, по който Димитър Пиргов и Сашо Александров подтичваха в лек крос към наказателното си поле, след като загубиха топката и „армейците” организираха първата си голова атака. Ако дори един от двамата беше спринтирал, можеше поне да опита да предотврати попадението и да покаже наченки на желание за игра.

ЦСКА-София удари Левски с 3:0 и категорично надделя в дербито от челната шестица на Първа лига.

Голове на Арсенио Нунеш и на Кирил Десподов още до 6-ата минута на практика решиха мача, а през втората част Фернандо Каранга отбеляза третото попадение във вратата на Божидар Митрев.

Левски игра безобразно и „сините" футболисти изглеждаха уплашени на терена, а в играта им нямаше никаква идея.

Защо се стигна до категоричната червена победа, с какво успя ЦСКА да изненада толкова много противника и къде сгреши треньорът на Левски Николай Митов?

Вижте в галерията пет извода след Левски - ЦСКА-София 0:3.

Oще: антон огнянов  армейците  божидар митрев  вечно дерби  георги костадинов  герена  герой  голове  грешки  дерби  жадното  изводи  кадрова политика  кирил десподов  крах  левски  николай митов  пародия  позор  провал  резил  ръководство  сашо александров  сините  срам  стамен белчев  талант  титуляри  треньор  успеваемост  цска  цска-софия  червените