Лудогорец бра голям срам срещу последния при подновяването на Първа лига

Играчите на Антони Здравков не успяха да вкарат на боксовата круша Верея Снимка: ludogorets.com
Играчите на Антони Здравков не успяха да вкарат на боксовата круша Верея

Лудогорец се изложи тотално в първия мач от пролетния дял на сезона в Първа лига и завърши 0:0 срещу последния Верея в Стара Загора.

Шампионите така и не успяха да пробият бетона на домакините, които са последни в класирането и нямат победа от началото на сезона.

Верея се намира в окаяно състояние и сглоби нов отбор по време на паузата, а срещу Лудогорец излезе с 11 чужденци в титулярния състав. "Орлите" сътвориха куп положения, а Марселиньо втрещи с пропуск на празна врата от малкото наказателно поле през първата част.

Генадий Ганев спаси всичко възможно на вратата на Верея, а в 70-ата минута гол на Клаудиу Кешеру не беше зачетен заради засада.

Така Лудогорец остава на върха в класирането, но ЦСКА може да намали преднината на шампионите на 4 т., ако утре победи Черно море във Варна.