ЦСКА загуби от Струмска слава

Тимът на ЦСКА беше без деветимата национални състезатели, а Рубен Пинто получи почивка от старши треньора Стамен Белчев.

ЦСКА отстъпи на Струмска слава (Радомир) с 2:3 в контрола, която се игра на базата в Панчарево.

Жан Бланко откри резултата от дузпа в 6-та минута на приятелския мач. Гостите изравниха в 35-та, а след попадения в 52-та и 54-та минута поведоха с 3:1. Роланд Алберг се разписа в 67-та за крайното 2:3.

Тимът на ЦСКА беше без деветимата национални състезатели, а Рубен Пинто получи почивка от старши треньора Стамен Белчев. През второто полувреме в игра се появиха юноши от набор 1999 и 2000.

ЦСКА - Струмска слава 2:3

Стартов състав на ЦСКА: 12. Георги Китанов (в), 23. Александър Дюлгеров, 16. Раул Лое, 25. Александър Барт, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов (к), 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 10. Роланд Алберг, 14. Укра, 7. Жан Бланко

Резерви: 1. Слави Петров (в), 26. Валентин Антов, 21. Милен Манчев, 29. Емануил Личев, 11. Даниел Йорданов, 27. Георги Костов, 6. Адриан Гиргинов, 24. Божидар Чуканов, 17. Енрике Рафаел, 9. Фернандо Каранга

Старши треньор: Стамен Белчев

Стартов състав на Струмска слава: 1. Радослав Костадинов (в), 2. Борислав Николов, 6. Димитър Петков, 20. Ангел Маджиров, 5. Мартин Костов, 16. Ивайло Стоянов, 23. Любомир Танев, 7. Кристиян Тасев, 88. Георги Каранейчев, 15. Калоян Евгениев, 11. Александър Аспарухов,

Резерви: 12. Карлос Гарсия Рубио, 8. Тодор Зюмбулев, 10. Ерик Иванов, 77. Виктор Мицаков, 14. Окечукво Обаси, 22. Антон Тунгаров, 19. Христо Младенов

Старши треньор: Владимир Димитров