Левски започна с 8:0 в контролите

Стойчо Стоев видя осем гола от възпитаниците си. Снимка: LAP.bg
Стойчо Стоев видя осем гола от възпитаниците си.

Новият старши треньор на Левски Стойчо Стоев направи неофициален дебют начело на "сините" с разгромна победа 8:0 срещу третодивизионния Вихрен.

"Сините" футболисти демонстрираха голямо желание да се докажат пред новия наставник и напълниха мрежата на непретенциозния съперник в първата си контрола за годината, играна на стадиона в Сандански.

С хеттрик за победата се отличи Валери Домовчийски, а по веднъж се разписаха Луис Педро, Илия Димитров, Роман Прохазка, Радослав Цонев и Мигел Бедоя.

Срещата се игра в две полувремена по 40 минути и бе изгледана от около 1500 зрители на Градския стадион в Сандански.

Неофициален дебют за Левски направиха новите попълнения - вратарят Боян Йоргачевич и защитниците Александър Александров и Емил Нину. Срещата поради контузии пропуснаха четирима футболисти на Левски - капитанът Владимир Гаджев, Георги Сърмов, Веселин Минев и Наджиб Амари.