Херо: Отвратен съм, да лежи на съвестта на съдията | sportcafe.bg

Херо: Отвратен съм, да лежи на съвестта на съдията

14.12.2017, 20:16 (обновена 14.12.2017, 20:22)
Херо

Снимка: © ludogorets.com

Димитър Димитров едва успя да сдържи емоциите си

Димитър Димитров бе изключително афектиран след загубата с 1:2 от ЦСКА след продължения на 1/4-финалите за Купата на България.

„Меко е да кажа, че съм отвратен. Нека това да лежи на съвестта на съдията. Ако това не е червен картон на Барт срещу Мисиджан, не знам“, коментира Херо за ситуацията в 50-ата минута, когато нападателят на Лудогорец бе съборен на границата на накзателното поле, а Александър Барт получи само жълт картон.

„Смятам, че през първото полувреме играта бе равностойна, но през второто доминирахме. Само малшансът не ни позволи да победим. Имахме две положения – ударът на Лукоки в гредата и пропускът на Марселиньо, който бе спасен с крак.

Натрупахме много умора, играем мачове през три дни, но това не е оправдание. За съжаление, не успях да използвам Кешеру. На вчерашната тренировка получи проблеми в коляното. Надявам се, че не е много сериозно, но за днес просто нямаше шанс.“

Oще: димитър димитров  купа на българия  лудогорец  марселиньо  цска