Лудогорец не сгреши срещу Черно море в хубав мач в Разград

Лудогорец не сгреши срещу Черно море в хубав мач в Разград Снимка: ludogorets.com

Лудогорец и Черно море направиха един от хубавите мачове през пролетния дял от шампионата, а "орлите" спечелиха домакинството си срещу тима на Илиян Илиев с 3:1.

Феновете на "Лудогорец Арена" станаха свиделите на четири попадения, които паднаха още през първата част.

Вандерсон откри резултата още в осмата минута, а седем по-късно Марселиньо удвои аванса на домакините.

Дани Кики намали в 32-рата с хубав фалцов удар по диагонала, преди Мисиджан да оформи крайното 3:1 четири минути преди края на първата част след колективна грешка в отбраната на "морето".

Тимът на Илиян Илиев излезе и уверено се опита да се надиграва с шампионите, като така се получи един двуостър мач, в който видяхме и цели четири гола.

Така Лудогорец увеличи аванса си на върха пред втория ЦСКА-София на шест точки преди гостуването на "червените" в неделя на Пирин Благоевград.