Левски победи с 3:0 Хасково за купата | sportcafe.bg

21.02.2015, 18:55 (обновена 21.02.2015, 19:10)
левски

Левски победи с 3:0 Хасково в първия четвъртфинал за Купата на България.
Снимка LAP.bg

Левски спечели с 3:0 първия четвъртфинал за Купата на България срещу Хасково в дебюта на Стойчо Стоев начело на клуба от „Герена". Домакините поведоха с дузпа в 23 минута, вкарана от Валери Домовчийски и свирена за игра с ръка на Антонио Аниете в наказателното поле на Хасково.

Малко по-късно, в 33 минута Домовчийски покачи на 2:0, след разбъркване в наказателното поле на гостите след пас на Мигел Бедоя и удар на Краев, при който топката отскочи след рикошет.

В самия край на мача Тихомир Трифонов си вкара автогол за 3:0, след като беше притиснат от влезлия като резерва за Левски в този мач Роман Гикевич - преди това Бедоя отне топката на вратаря Акалски и я върна в наказателното поле.

През есента Левски победи с 4:1 Хасково в мач от шампионата, а сега взе важен аванс преди реванша за Купата на България.

Oще: валерий домовчийски  купа на българия  левски  стойчо стоев  хасково