23.07.2015, 19:51 (обновена 23.07.2015, 20:10)
черно море с купата на българия 2015 г.

Снимка: © chernomorepfc.bg

Носителят на Купата на България напусна рано-рано Лига Европа.

И Черно море отпадна от евротурнирите след разгрона загуба с 0:4 като гост на Динамо Минск в среща-реванш от втория предварителен кръг на ЛЕ.

Първият двубой в Разград преди седмица бе завършил 1:1 и с общ резултат 1:5 българският тим напусна надпреварата.

Корутко изведе домакините в 41-та минута, положението за "моряците" се утежни, след като малко по-късно Тодор Паланков напусна терена с втори жълт картон.

Второто полувреме започна с пропуск на Курьор, който бе изведен очи в очи срещу вратаря на Динамо, но стреля в ръцете му.

В 58-та минута, в която Адамович изстреля истински снаряд от 30 метра, който се заби в горния десен ъгъл на вратата на Черно море - 2:0 за Динамо.

В последните минути беларусите фиксираха разгрома с два гола на Бечерей.

Oще: динамо минск  лига европа  черно море