ЦСКА започна вихрено с 5:0 над Верея | sportcafe.bg

17.02.2018, 16:40 (обновена 17.02.2018, 16:55)
Верея - ЦСКА-София 0:5

Каранга се отчете с два гола, а ЦСКА нямаше никакви проблеми в Стара Загора

ЦСКА-София започна с разгром 5:0 над Верея пролетния дял в Първа лига.

"Червените" нямаха никакви проблеми в Стара Загора и дадоха начало на наказателната си акция още в 3-ата минута, когато обичайният заподозрян Фернандо Каранга довкара далечен удар на Манолев за 1:0.

В 16-ата минута Енрике Рафаел удвои, а останалите попадения паднаха след почивката. Каранга се разписа повторно в 62-ата минута след грешка в защитата на Верея, а до края се отчетоха и двама от новопривлечените в ЦСКА.

Роланд Алберг направи 4:0 в 78-ата минута с удар от наказателното поле, а резервата Хеан Карлос Бланко преодоля Наумов за 5:0 минута преди края.

Поне временно ЦСКА излезе на първо място в класирането с 2 т. пред Лудогорец, но шампионите играят своя мач от кръга утре срещу Славия.

Oще: верея  вихрено  енрике рафаел  класиране  лудогорец  пролетен дял  първа лига  първо място  роланд алберг  стара загора  фернандо каранга  хеан карлос бланко  цска  цска-софия  червените