ЦСКА се представи на феновете си, но не впечатли | sportcafe.bg

ЦСКА се представи на феновете си, но не впечатли

10.02.2018, 15:20 (обновена 10.02.2018, 15:30)
цска

Доста играчи на "червените" пропуснаха контролата заради контузии, а на други бе дадена почивка.

ЦСКА победи Царско село с 2:1 в последната си контрола по време на подготовката. Двубоят се игра на стадион "Българска армия".

Гостите поведоха с гол на Светослав Диков в 33-та минута, но "червените" обърнаха след попадения на Фернандо Каранга в 52-рата и Жан Бланко в 76-ата минута.

Шестима футболисти на ЦСКА пропуснаха мача - Рубен Пинто е трайно контузен, Кристиян Малинов продължава да се възстановява от травмата си, Кирил Десподов, Станислав Манолев и Слави Петров получиха почивка, а Радослав Живков е болен.

Всички останали получиха игрови минути в последната приятелска среща преди старта на пролетния полусезон.

Следващата събота - 17 февруари, ЦСКА гостува на Верея в Стара Загора.

Двубоят ще се играе на "Трейс арена" и ще започне в 15:00 часа.

Oще: българска армия  представяне  първа лига  стамен белчев  фернандо каранга  царско село  цска