Sportcafe.bg
28.02.2015, 16:35 (обновена 28.02.2015, 16:55)
берое

Берое нямаше проблеми с пловдивския Локомотив - 3:0 у дома

Берое не срещна особена съпротива у Локомотив Пловдив в домакинския си мач от 20-я кръг на А група и спечели с 3:0. На практика срещата беше решена в първия половин час, когато старозагорци поведоха с 2:0 - голове на Иво Иванов и Селим Керкар. Победата с 3:0 оформи Самир Аесс в 77 минута, след като получи пас от Елиаш.

Освен загубата, Локомотив се сблъска и други проблеми - треньорът на пловдивчани Христо Колев беше принуден да направи три принудителни смени преди почивката, а в края на мача заради червен картон напусна и резервата Георги Вълчев.

С тази победа Берое почти сигурно си осигури място в Топ 6 преди плейофите, а Колев ще трябва да сформира някакъв състав за следващия мач на „смърфовете" срещу Локомотив София за купата.

Oще: а група  берое  българия  локомотив пловдив