Резервите на Лудогорец се изложиха в ужасен мач със Славия

Резервите в състава на Аутуори играха безобразно и с нищо не показаха, че искат победата Снимка: Ludogorets.com

Славия и Лудогорец завършиха 0:0 в много слаб мач на "Васил Левски", в който и двата тима не показаха голямо желание да играят футбол.

Няколко дни след мача срещу Торпедо Кутаиси в Лига Европа, шампионите заложиха почти изцяло на резервни футболисти срещу Славия и това се отрази - защото тимът на Пауло Аутуори не направи нищо смислено на терена.

През първото полувреме интересни ситуации изцяло липсваха. След почивката Георги Петков, който официално стана най-възрастният, играл в елита на България, спаси изстрел от фаул на Жоао Пауло.

После Галин Иванов обстрелва опасно вратата на Лудогорец, а 20 минути преди края при контраатака на Славия Славчо Шоколаров беше изведен сам срещу Броун, но стреля право във вратаря, който спаси.

Това си остана последното добро положение за някой от двата тима. Равенството оставя Лудогорец на трето място с 11 т., на 5 от временния лидер Левски.