Лудогорец си го изкара на Славия

18.02.2018, 16:19 (обновена 18.02.2018, 17:05)
Вандерсон

Вандерсон вкара едното от попаденията за разгрома.

Лудогорец победи с лекота гостуващия тим на Славия с 4:1 в мач от 21-ия кръг на Първа професионална лига и отново излезе начело в класирането с една точка пред ЦСКА.

Първото попадение реализира Клаудио Кешерю в 24-ата минута, а в 34-ата Стефан Велев изравни.

Радостта на "белите" бе твърде кратка, тъй като за две минути домакините вкараха два гола, които бяха дело на Кешерю (35) и Абел Анисе (37). В 52-ата минута Вандерсон покачи на 4:1.

Лудогорец събра 51 точки, а ЦСКА, който в събота разби Верея с 5:0 в Стара Загора, има 50.

Oще: класиране  лудогорец  първа лига  славия  цска