Лудогорец докосва титлата с 3:1 в Пловдив | sportcafe.bg

Лудогорец докосва титлата с 3:1 в Пловдив

Дидро
03.05.2015, 19:07 (обновена 03.05.2015, 19:16)
кишада гола срещу диначо загреб

Жуниор Кишада предреши мача с два ранни гола.

Лудогорец лесно мина през гостуването на Ботев - 3:1, след като предреши мача още през първото полувреме с голове на Жуниньо Кишада.

След почивката друг бразилец - Вандерсон, добави трето попадение, преди Томаш Иршак от Ботев да вкара почетно.

След мача фенове на домакините гневно атакуваха шефове на Лудогорец, както и съдиите в двубоя. Те имаха претенции за два от трите гола на гостите, които бяха от съмнителни ситуации за засада.

Играчите и треньорите на Лудогорец седяха 45 минути в съблекалните, а полиция ги пазеше от гнева на запалянковците.

Разград има нужда от 7 точки от последните 4 рунда за титлата, и то ако преследвачът Локомотив (Сф) спечели всичките си 5 мача до края.

Oще: а група  ботев  жуниор кишада  лудогорец  титла