Поредна идиотщина по българските терени: Метален прът и бутилки по вратаря на Славия (видео) | sportcafe.bg

18.09.2017, 09:15 (обновена 19.09.2017, 08:44)

1 от 2 снимки Назад Напред

Локо Пд - Славия 1:2

Снимка: © lokomotivpd.com

18-годишният вратар Антонис Стергиакис бе замерен с метален прът от феновете на Локо Пд

Безумни сцени се разиграха на „Лаута” при победата на Славия с 2:1 над Локомотив (Пловдив). В средата на второто полувреме, при резултат 1:1, младият страж на „белите” бе замерян с всевъзможни предмети.

18-годишният вратар Антонис Стергиакис на няколко пъти се оплака от поведението на домакинските привърженици на рефера Ивайло Стоянов, в резултат на което към него полетяха бутилки и метален прът, хвърлен през мрежите зад вратата.

Двубоят бе спрян за няколко минути и трябваше президентът на клуба Христо Крушарски да укротява привържениците.

Очаква се „смърфовете” да отнесат сериозни санкции заради действията на феновете.

„Той е още дете, изплаши се. Първоначално не видях какво са хвърлили. Ако това желязо го бе уцелило в главата, можеше да го убие на място. Не може подобни неща да се позволяват по терените”, каза старши-треньорът на Славия Златомир Загорчич.

Иначе, „белите” стигнаха до победата, благодарение на гол на Ивайло Димитров в 82-рата минута. Преди това Галин Иванов бе открил в 47-ата, а 10 по-късно Парвизджон Умарбаев изравни.

Това бе втората победа за Славия от началото на Сезона. Столичани са 12-и с осем точки, а втората поредна загуба остави Локо Пд с 11 точки на седмата позиция.

Stergiakis by mohamed1021

Oще: 2017/18  а група  антонис стергиакис  бг футбол  бутилки  златомир загорчич  ивайло стоянов  лаута  локомотив пловдив  метален прът  пловдив  ппл  първа професионална лига  славия  трибуна бесика  хвърлени предмети