Шоу без голове между Берое и Левски

Шоу без голове между Берое и Левски Снимка: levski.bg

Берое и Левски завършиха наравно 0:0 в последния мач от 10-ия кръг на Първа професионална лига.

Двубоят предложи достатъчно положения и пред двете врати, с които обаче вратарите на двата отбора успяха да се справят и запазиха двете нули на светлинното табло.

Дори влизането на бившия нападател на Берое Жуниор Мапуку, който бе посрещнат с мощни освирквания при всяко негово отиграване, не помогна на Левски да вземе трите точки под Аязмото.

Душан Перниш направи страхотни спасения за домакините, като малко след началото на второто полувреме отрази последователни удари на Кабрал отдалече и добавката на Прохазка.

След равенството „сините” остават на четвъртата позиция с 18 точки, на една зад третия Верея и на цели седем зад лидера в класирането ЦСКА-София. Берое е пети със 17.