Любо Пенев се завърна с конфузна загуба на "Армията" | sportcafe.bg

Любо Пенев се завърна с конфузна загуба на "Армията"

09.02.2019, 17:11 (обновена 09.02.2019, 17:47)
Любослав Пенев

Снимка: © LAP.bg

Пенев беше приветстван от привържениците, но мачът протече зле за ЦСКА

Етър изненадващо победи ЦСКА с 1:0 на "Българска армия" в последната контролна среща на "червените" преди подновяването на българското първенство.

Любослав Пенев се завърна на треньорската скамейка на ЦСКА, след като замени Нестор Ел Маестро в четвъртък, но първият му мач не мина по план и отборът игра слабо.

Феновете напълниха сектор "А" на стадиона и показаха подкрепа към Пенев, само че на терена ЦСКА беше надиграван в големи периоди от срещата и не създаде нито едно сериозно голово положение.

Единственият гол беше отбелязан от Флорент Боджадж в 34-ата минута, а гостите направиха пропуски и затова не успяха да постигнат по-изразителна победа.

Първият официален мач на ЦСКА за годината е следващата събота като гост на Черно море.

Oще: армията  генерална репетиция  етър  завръщане  контрола  конфузна загуба  любо пенев  любослав пенев  надигран  нестор ел маестро  треньор  цска  цска-софия