Лудогорец измести ЦСКА от второто място

Лудогорец се отпуши срещу Черно море и вече е над ЦСКА Снимка: Ludogorets.com
Лудогорец се отпуши срещу Черно море и вече е над ЦСКА

Шампионът Лудогорец не пропусна да се изкачи на второто място в Първа лига с разгром с 5:1 над Черно море в Разград.

"Орлите" изместват ЦСКА в класирането, тъй като по-рано днес "червените" загубиха дербито с Левски с 0:1. Така еднолично начело остава именно Левски с 25 т., следван от Лудогорец с 23 и ЦСКА с 22.

Тази вечер на "Лудогорец Арена" Вандерсон откри резултата в 12-ата минута, а в началото на втората част Клаудиу Кешеру и Димо Бакалов добавиха още два бързи гола, с които убиха интригата в мача.

Ндонгала върна едно попадение за гостите, но Марселиньо и за втори път Кешеру докараха резултата до впечатляващото 5:1 и подобриха значително и головата разлика на Лудогорец.