Нова победа, Лудогорец пак е на 4 точки пред ЦСКА | sportcafe.bg

Нова победа, Лудогорец пак е на 4 точки пред ЦСКА

27.11.2017, 19:18 (обновена 28.11.2017, 10:15)
Лудогорец - Жалгирис 4:1

Снимка: © ludogorets.com

Класика и нови скандални съдийски решения в Разград

Лудогорец постигна класическа победа над Витоша Бистрица в последния мач от 17-ия кръг в Първа професионална лига.

И трите попадения бяха отбелязани през второто полувреме, а спорни ситуации и в този мач не липсваха.

Клаудиу Кешеру откри резултата в 52-рата минута след разбъркване в наказателното поле, но при изграждането на атаката не бе отсъдена засада на Кишада.

Малко по-късно пък домакините имаха основателни претенции за дузпа, когато Лукас Саша бе задържан в наказателното поле и въпреки че инцидентът се случи буквално пред погледа на съдията на аутлинията, главният рефер не показа бялата точка.

В 63-тата минута, след като се беше появил на почивката, Даниел Кутев си изкара втори жълт картон и остави Витоша с човек по-малко на терена.

Минута по-късно Върджил Мисиджан направи резултата 2:0, а още четири по-късно Густаво Кампаняро оформи крайното 3:0 с хубав шут от около 20 метра.

С победата Лудогорец отново поведе с четири точки пред ЦСКА, като вече има 42. Витоша остава на дъното без записан успех досега и е с едва три пункта.

Oще: 2017/18  а група  бг футбол  витоша бистрица  лудогорец  ппл  първа професионална лига