Мъките за ЦСКА на "Армията" приключиха с комфортна победа над Ботев | sportcafe.bg

Мъките за ЦСКА на "Армията" приключиха с комфортна победа над Ботев

31.03.2018, 21:59 (обновена 31.03.2018, 23:01)
цска

ЦСКА спечели убедително срещу пловдивския Ботев.

След серията трудни мачове като домакин, мъките за ЦСКА на "Българска армия" приключиха с убедителен успех. "Червените" разгромиха Ботев (Пловдив) с 4:1 и отново са само на три точки зад водача Лудогорец.

Домакините поведоха след автогол на Пламен Димов в 40-ата минута, а Раул Лое удвои в заключителните секунди на първата част. Седем минути след почивката Тиаго отбеляза за трети път. В заключителните минути двата тима си размениха по едно попадение. За гостите вкара Стивън Петков, а за домакините - Жеан Бланко.

В този двубой червените бяха без доста от основните си футболисти. Каранга и Бодуров изтърпяваха наказания, Десподов остана на пейката, а Малинов - извън групата.

В следващия кръг - на Разпети петък - ЦСКА гостува на Лудогорец в Разград в мач с огромен заряд и значение за крайния изход на шампионата.

Oще: ботев  първа лига  първа шестица  фернандо каранга  цска