Хубчев: Много жалко, ако сме изглеждали уплашени

Хубчев: Много жалко, ако сме изглеждали уплашени Снимка: Getty Images

„Много жалко, ако се е видяло, че сме били изплашени през първото полувреме“, каза селекционерът Петър Хубчев след обрата от 0:1 до 2:1 срещу Кипър.

Българският национален отбор постигна третата си поредна победа в Лигата на нациите и е лидер в своята Трета група от Лига С с пълен актив от девет точки преди гостуването на Норвегия във вторник.

„Само резултата да вземем, трябва да бъдем доволни – продължи Хубчев. – Дори през първото полувреме, нищо, че губехме с 0:1, мисля, че се получаваха някои неща.

(Срещу Норвегия) ще опитаме нещо друго, ще видим. Ако изиграем слаб мач, най-лесното е да се оправдаем, че сме изморени и изразходени, но времето е малко за всички. Всяка победа е крачка към класирането.“