Лудогорец с атрактивно равенство срещу Шахтьор Донецк | sportcafe.bg

Лудогорец с атрактивно равенство срещу Шахтьор Донецк

20.01.2018, 17:46 (обновена 20.01.2018, 18:05)
Марселиньо, Лудогорец

Марселиньо откри резултата срещу шампиона на Украйна Шахтьор

Лудогорец завърши 2:2 с украинския гранд Шахтьор Донецк във втората си контролна среща по време на зимния лагер в Турция.

Двубоят беше интересен, а българският шампион заслужаваше да го спечели, но на три пъти уцели гредите, направи и още пропуски.

"Орлите" започнаха силно и през първото полувреме надиграха Шахтьор. В 42-ата минута Марселиньо откри резултата след пас на Сисиньо. През втората част обаче Шахтьор бързо стигна до обрат.

В 57-ата минута Зубков изравни, а 6 минути по-късно Ферейра изведе украинците напред.

Лудогорец успя да изравни в 70-ата минута с гол на Жоао Пауло след силен удар.

Следващата приятелска среща на разградчани е в четвъртък срещу румънския Университатя Крайова.

Oще: атрактивно равенство  греди  жоао пауло  контрола  лудогорец  марселиньо  подготовка  приятелска среща  приятелски мач  пропуски  равенство  шахтьор  шахтьор донецк