Лудогорец сломи Левски в Разград

01.08.2015, 23:10 (обновена 01.08.2015, 23:12)
Лудогорец - Левски 2:0 01.08.2015г.

Лудогорец победи Левски с 2:0 с два гола през втората част

Лудогорец победи Левски с 2:0 в Разград в мач от третия кръг на „А” група. Марселиньо в 61-вата и Върджил Мисиджан в 86-ата отбелязаха головете за шампионите.

През първата част гол на Денис Махмудов бе отменен подари много спорна засада.

През вторите 45 минути домакините наложиха по-сериозен натиск и малко след почивката отбелязаха. Марселиньо се разписа с добър удар по земя от пряк свободен удар.

Четири минути преди края на мача Мисиджан отбеляза един от своите маркови попадения с изключително силен шут, който влезе под гредата и остави Йоргачевич на място.

Това е втори успех за Лудогорец след загубата от Литекс на старта на първенството.

Шампионите са временно втори с шест точки, а Левски остава шести с две.

Oще: а група  бг футбол  боян йоргачевич  върджил мисиджан  денис махмудов  левски  лудогорец  марселиньо