Левски загуби с 0:2 от Галатасарай

Люпко Петрович пък не стартира с титулярен състав заради липсващите Александър Александров, Георги Костадинов и Димитър Пиргов, които имат повиквателна за националния отбор.

Левски загуби с 0:2 от Галатасарай в контрола, която се игра на стадион "Георги Аспарухов". Попаденията за гостите вкараха Жозе Паскейра и Хамит Алтънтоп.

Галатасарай откри резултата при първата си опасна атака в 11-ата минута. Тогава футболистите на турския тим комбинираха отлично в наказателното поле на „сините“, последва пас на Подолски към Жозе Пескейра и португалецът реализира без проблем.

До 35-ата минута пък Бурабия и Галин Ивано, който излезе сам срещу вратаря, се отчетоха с пропуски за Левски.

След почивката двубоят бе двуостър, но гостите нанесоха съкрушителен удар в 68-ата минута. Хамит Алтънтоп стреля, топката рикошира в крак на футболист в синьо и влетя за втори път в мрежата на Левски.