ЦСКА победи последния

11.03.2017, 18:35 (обновена 11.03.2017, 19:28)
908

ЦСКА спечели с 2:1 срещу Монтана на "Армията".

След загубата на вечното дерби миналата седмица ЦСКА се завърна на победния път с успех с 2:1 на "Българска армия" над тима на Монтана.

"Армейците" спечелиха с лекота срещу последния във временното класиране, като възпитаниците на Стамен Белчев можеха да се поздравят и с по-изразителен резултат, но вместо това допуснаха късен гол във вратата си.

ЦСКА поведе в 28-та минута на мача между двата състава от 24-ия кръг на Първа лига. Кирил Десподов пусна към Кевин Меркадо, който засече от близко разстояние за 1:0.

Натискът на столичани продължи и той доведе до втори гол във вратата на монтанчани в 39-та минута.

Рубен Пинто пусна перфектен извеждащ пас към Густаво Кулма, който се озова сам срещу Евгени Александров, след което го прехвърли и продължи към Кирил Десподов, а той отблизо не пропусна да вкара в опразнената врата.

През второто полувреме ситуацията не се промени, а двайсетина минути преди края Кевин Кубемба остана сам срещу Евгени Александров и стреля, но топката срещна десния стълб на вратата на Монтана.

Две минути преди края на редовното време гостите отбелязаха почетно попадение.

Петър Атанасов беше изведен добре и излезе сам срещу Георги Китанов, като не пропусна да вкара.

Oще: левски  монтана  първа лига  цска