Ботев и Локо съсипаха зрителите от скука

В 90-те минути на терена не се случи почти нищо интересно Снимка: PlovdivDerby.com
В 90-те минути на терена не се случи почти нищо интересно

Локомотив и Ботев направиха скучно нулево равенство на "Лаута" в пловдивското дерби от 23-ия кръг на Първа лига.

Съперниците отегчиха около 5000 зрители на стадиона, както и тези пред телевизорите, с безидеен и предпазлив футбол, а 90-те минути почти не предложиха интересни положения пред двете врати.

В мача преобладаваха единоборствата и нарушенията, а нито един от двата отбора не показа, че знае как да стигне до победата.

Локомотив игра малко по-смислено през първото полувреме, но в крайна сметка не успя да си върне на "канарчетата" за загубата с 0:3 през есента.

В класирането Ботев остава на пето място с 33 т., а Локо е на седмата позиция с 28 - на 3 т. от топ 6.