Локо Пд не затрудни Лудогорец, "орлите" са на полуфинал | sportcafe.bg

Локо Пд не затрудни Лудогорец, "орлите" са на полуфинал

05.04.2017, 21:40 (обновена 05.04.2017, 22:05)
Марселиньо, Лудогорец

Марселиньо откри резултата през първото полувреме, а след почивката разградчани бързо си решиха мача

Лудогорец спечели без проблеми гостуването си на Локомотив в Пловдив в мач от четвъртфиналите за Купата на България.

Разградчани спечелиха с 4:0 и са третият полуфиналист в турнира след Литекс, който по-рано днес отстрани Черно море след дузпи, и Ботев Пловдив. Последният полуфиналист ще стане ясен утре, когато един срещу друг се изправят Верея и Дунав.

Тази вечер на стадион "Локомотив" шампионите заложиха изцяло на чуждестранни футболисти, а единствените българи в групата им бяха Йордан Минев и вратарят Даниел Наумов, които не се появиха в игра.

Двата тима си размениха по едно положение в началото, а след това Лудогорец откри в 31-ата минута. С хубав удар извън наказателното поле Марселиньо не остави шансове на Ел Харуби - 1:0 за "орлите".

Десетина минути по-късно гредата спаси Локо след изстрел на Кампаняро с глава. През втората част Лудогорец продължи да доминира и Марселиньо можеше да вкара втори гол с далечен удар, но гредата отново помогна на домакините.

В 59-ата минута Вандерсон направи 2:0 след финт в наказателното поле и удар с левия крак, като така се реваншира за пропуска си няколко минути по-рано. В 62-ата минута Павел Виданов отклони в собствената си врата центриране на Вандерсон и си отбеляза автогол за 3:0.

Четвъртия гол вкара Върджил Мисиджан само минута след като се появи в игра.

Oще: автогол  българи  вандерсон  върджил мисиджан  гостуване  купа на българия  лаута  локо  локомотив пловдив  локо пд  локо пловдив  лудогорец  марселиньо  не затрудни  орлите  павел виданов  полуфинал  разградчани  четвъртфинал  чужденци