Неуместна радост

Николай Гигов се зарадва неуместно на играта на Миньор, при положение че собственият му Локомотив (София) бе невзрачен срещу Литекс Снимка: NovSport.com
Чудно как ще се представи този отбор на Локомотив (София) в Лига Европа. Всъщност, не е чудно, ами е ясно... Снимка: Sportal.bg

Вчера на ст. „Българска армия" в 73-ата минута на мача Локомотив (София) - Литекс президентът на домакините Николай Гигов бе един от най-щастливите хора на трибуните.

Не, не че отборът му бе изравнил за 2:2 срещу шампиона Литекс - даже напротив, Дока минута по-рано бе направил резултата 1:3.

Добрата новина за бизнесмена бе, че в Перник Миньор изравни на Черно море, което означаваше, че варненци няма да изместят „червено-черните" от четвъртото място преди последния кръг.

Радостта на Гигов бе доста неуместна предвид невзрачното представяне на отбора му, който не оказа особена съпротива на устремилия се към титлата Литекс. Ако „железничарите" бяха победили в този мач, нямаше да ги интересува какво се случва на „Стадиона на мира".

След щастливото за тях развитие на мача там, те в момента са фаворити да финишират четвърти, но е чудно как ще се представи този отбор в Лига Европа. Всъщност, не е чудно, ами е ясно...

А най-весело ще е ако в сряда Славия изненадващо вземе Купата и целият този шум между двата Локомотив-а, Черно море и Берое се окаже за нищо.