Sportcafe , Goal.com
02.04.2018, 22:11 (обновена 04.04.2018, 12:55)

1 от 9 снимки Назад Напред

Ейбар - Реал 1:2

Роналдо започна зле този сезон, головете бяха пресъхнали и той отнесе много критики. Чуваха се дори призиви да се замисли за край на кариерата, защото вече няма как да бъде на предишното ниво. Естествено, кризата в играта му се отрази на целия отбор на Реал. Но напоследък ситуацията е съвсем различна и Кристиано е неудържим в последните мачове. За да се убедим, че именно тази е най-добрата му голова серия в кариерата, се връщаме назад в годините...

Тази вечер Реал Мадрид с Кристиано Роналдо начело излиза срещу Ювентус в първи четвъртфинален двубой от Шампионската лига.

Легендата в редиците на "бианконерите" Джанлуиджи Буфон признава, че предстоящата среща с Роналдо му причинява безсънни нощи - и гледайки формата на португалеца, трябва да признаем, че има защо.

В момента CR7 прави едни от най-резултатните си сезони в цялата си кариера и не спира да вкарва за Реал. В последните си 11 мача за клубния си тим той е отбелязал цели 21 гола!

Никога досега Кристиано не беше започвал толкова добре календарна година, а четирите му гола в шоуто 6:3 срещу Жирона на 18 март покачиха головата му сметка на 17 попадения в последните 8 срещи.

В невероятната си кариера с 566 гола на клубно ниво досега Роналдо никога не е вкарвал с толкова впечатляващо темпо. Така той напълно смълча критиците си, отбелязали слабата му резултатност в Ла Лига в първата част от сезона.

Припомнете си в галерията най-добрите голови серии в кариерата на португалеца до момента и вижте как се съпоставят те с настоящата.

Oще: cr7  безсънни нощи  бианконерите  голмайстор  голова поредица  голова серия  голов рекорд  двубои  джанлуиджи буфон  добра форма  жозе моуриньо  кардиф  кариера  карло анчелоти  кристиано роналдо  легенда  манчестър юнайтед  попадения  поредица  португалецът  постижения  през годините  реал  реал мадрид  резултатност  роналдо  сезони  серия  срещи  съотношение мачове голове  финал  форма  хеттрик  четвъртфинал  шампионска лига  ювентус