Кутроне класира Милан напред след продължения

12.01.2019, 21:36 (обновена 12.01.2019, 21:39)
Борини

Кутроне спаси Милан с два гола в продъженията

Резервата Патрик Кутроне класира Милан за 1/4-финалите на Купата на Италия, отбелязвайки и двете попадения за победата с 2:0 над Сампдория.

21-годишният продукт на школата на „росонерите“ бе оставен на пейката за сметка на Гонсало Игуаин.

Кутроне се появи в игра в началото на първото продължение, след като редовното време завърши при равенство 0:0.

В 102-рата минута младият нападател даде аванс на Милан, а шест по-късно сложи точка на спора с втория си гол в мача.

Това е втори пореден добър резултат за Милан и Дженаро Гатузо след победата с 2:1 над СПАЛ в последния кръг на Серия „А“ и преди сблъсъка с Ювентус за Суперкупата на Италия на 16 януари в Саудитска Арабия.

Oще: 1/8-финали  купа на италия  милан  патрик кутроне  сампдория  четвъртфинали