Интер продължава по план за топ 4 | sportcafe.bg

Интер продължава по план за топ 4

14.04.2019, 22:47 (обновена 14.04.2019, 23:37)
Фрозиноне - Интер 1:3

Въпреки че Икарди беше на терена, с изпълнението на дузпата се нае Перишич и беше точен

Интер победи предпоследния в Серия "А" Фрозиноне с 3:1 като гост и се стабилизира на третото място в класирането.

Раджа Наинголан откри в 19-ата минута с глава след центриране на Д'Амброзио отдясно.

В 38-ата минута Шкриняр беше съборен в наказателното поле на домакините и Интер получи дузпа, а зад топката застана не Мауро Икарди, а Иван Перишич.

Хърватинът беше точен за 2:0.

Преди почивката Матео Политано пропусна чисто положение, за да реши окончателно мача и в 61-ата минута Франческо Касата намали на 1:2 след разочароваща изява на Самир Ханданович.

В добавеното време Интер все пак си подсигури победата с попадение на Матиас Весино, като асистенцията беше на Икарди.

Така "нерадзурите" събраха 60 т. на третата позиция и се откъснаха на 5 т. от четвъртия Милан. До края на първенството остават шест кръга.

Oще: дузпа  иван перишич  интер  италия  класиране  матиас весино  мауро икарди  нерадзурите  по план  първенство  раджа наинголан  сами ханданович  серия а  топ 4  трето място  франческо касата  фрозиноне