Азар спаси Челси от загуба в 92-ата минута

Нещата отиваха към загуба на Челси преди проблясъка на Азар в края Снимка: Getty Images
Нещата отиваха към загуба на Челси преди проблясъка на Азар в края

Челси с мъка се добра до 1:1 в домакинството си на Уулвърхемптън и пропусна да дръпне пред конкурентите Манчестър Юнайтед и Арсенал в борбата за топ 4 във Висшата лига.

Гол на Еден Азар в края донесе точка на лондончани, които имат 57 т. след 30 изиграни мача в първенството и остават на 6-ото място преди мача между Арсенал (57 т.) и Манчестър Юнайтед (58).

Гостите се справиха с първоначалния натиск на Челси и за "сините" ставаше все по-трудно на терена.

В 56-ата минута Раул Хименес откри резултата след хубава контраатака и постави домакините в още по-сложна ситуация.

Челси реагира с три положения пред Руи Патрисио, но вратарят спаси изстрелите на Игуаин и Педро, а после отново Игуаин се размина с топката след ъглов удар.

Нещата вървяха към загуба на Челси, но в 92-ата минута Еден Азар с удар отдалеч изравни, като му помогна и разочароващата реация на вратаря.