Интер поразен от свой човек насред "Джузепе Меаца"

Изненадващият герой Федерико Димарко е собственост на Интер, но закопа "нерадзурите" Снимка: Getty Images

Парма шокира Интер и спечели гостуването си на "Джузепе Меаца" с 1:0 в 4-ия кръг от Серия "А".

Младият талант Федерик Димарко, който е собственост на Интер и играе в Парма под наем, вкара единственото попадение в 78-ата минута със страхотен шут отдалеч. Самир Ханданович въобще не реагира на вратата на домакините.

И преди гола Интер с нищо не убеди, че е по-добрият тим и след първите четири кръга от първенството има две загуби, един равен и само една победа.

Днес звездата Мауро Икарди беше оставен резерва и се появи в игра с началото на второто полувреме, за да бъде запазен за предстоящия двубой срещу Тотнъм в Шампионската лига.