Часът на големите сблъсъци: Бразилия ще спечели заради защитата, Франция - въпреки Дешан | sportcafe.bg

05.07.2018, 21:51 (обновена 06.07.2018, 07:45)

1 от 9 снимки Назад Напред

Мондиал 2018, четвъртфинали

Вижте аргументите на всеки от тях да спечели първенството - както и възможните причини да не успее

В Русия останаха осем отбора, които ще спорят за титлата световен шампион по футбол.

Вече дойде времето за решителните мачове на Мондиала, а четвъртфиналната фаза започва днес с двете големи дербита Уругвай-Франция (17:00) и Бразилия-Белгия (21:00).

Утре са другите два четвъртфинала от наглед по-слабия поток - Швеция-Англия (17:00) и Русия-Хърватия(21:00).

Със сигурност ни очакват нови вълнуващи и непредсказуеми битки за класиране във финалната четворка. Част от тимовете влизат като фаворити и в тази сблъсъци, за други никой не предполагаше, че ще стигнат дотук.

Всеки обаче има своите шансове, големи или малки, за спечелване не само на четвъртфинала, но и на целия турнир.

В галерията може да видите какви са шансовете на всеки от осемте отбора за крайна победа и какви са основните им аргументи за успех (както и възможните причини за отпадане).

Oще: 1/4-финал  англия  андреас гранквист  аргументи  атака  белгия  бразилия  гарет саутгейт  големи сблъсъци  двубои  дидие дешан  домакини  единсон кавани  елиминации  защита  звезди  капитан  качества  килиан мбапе  класа  луис суарес  лука модрич  мондиал 2018  недостатъци  неймар  оскар табарес  отбори  отпадане  предимства  причини  роберто мартинес  русия  русия 2018  световно първенство  селекционер  стил на игра  схема  талант  тимове  тите  титла  треньор  уругвай  фаворит  финалисти  франция  характер  хари кейн  хърватия  часът на големите сблъсъци  четвъртфинали  четвъртфиналисти  шансове  швеция