8 минути игра трябваха на Роналдо, за да отбележи първия си гол за Юве

Официалният дебют на португалеца ще е на 19 август в първия кръг на Серия "А" срещу Киево Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо изигра първи мач и вкара първи гол за Ювентус в контролата на "бианконерите" срещу юношите на клуба, спечелена с 5:0.

Традиционният мач в малкото градче Вилар Пероза предизвика голям интерес именно заради участието на новата звезда на Юве, която се нуждаеше само от 8 минути игра, за да се разпише.

Именно Роналдо откри резултата след асистенция на Федерико Бернардески. Емре Джан направи 2:0 с далечен удар, после две попадения добави Пауло Дибала, а през второто полувреме Клаудио Маркизио фиксира крайния резултат.