Реал отново разочарова | sportcafe.bg

Реал отново разочарова

15.04.2019, 23:37 (обновена 16.04.2019, 00:24)
Леганес - Реал Мадрид 1:1

Домакините поведоха в края на полувремето и макар че получиха изравнителен гол бързо след почивката, успяха да вземат точка от мача

Реал Мадрид стигна само до 1:1 в гостуването на Леганес в последен мач от 32-ия кръг на испанското първенство.

Така играчите на Зинедин Зидан пропуснаха да се доближат до второто място в класирането, което остава тяхна единствена цел до края на този сезон.

Тази вечер Реал не успя да установи кой знае каква доминация през първото полувреме и получи гол броени секунди преди почивката.

Джонатан Силва откри за Леганес с хубав удар с левия крак от границата на наказателното поле.

Още в 51-ата минута Карим Бензема успя да изравни, след като Куеяр спаси първия му удар, но французинът беше точен при добавката.

До края Реал така и не можа да осъществи пълен обрат, като най-близо до гола беше Марсело към края, но Куеяр изби удара му.

"Белия балет" остава на третата позиция с 61 точки, а вторият Атлетико Мадрид има 65.

Oще: белите  белия балет  второ място  джонатан силва  зинедин зидан  испания  карим бензема  класиране  кралете  кралския клуб  ла лига  леганес  разочарова  реал  реал мадрид